[top3] [top1] [top2]

Kontakt:
Obchod Jaromírova, Osobní odběry
tel.: +420 601 354 333

Obchod Křižovnická, Osobní odběry
tel.: +420 773 603 090

E-shop, Balíčky
tel.:+420 773 60 30 90

(remove XX) info XX @ptakoviny XX .com

Doručíme k Vám domů!

Prodejna (maloobchod):
Jaromírova 3, Praha 2
Po - Pá: 11:00 - 19:00
So: 14:00 - 18:00


Prodejna (maloobchod):
Křižovnická 8, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:30
So: 12:30 - 18:30

www.ptakoviny.com

Karnevalové kostýmy pro dospělé

Silvestr

Doplňky ke kostýmům

Karnevalové kostýmy pro děti

Halloweenské kostýmy a doplňky

Anděl, Čert a Mikuláš

Výprodej

Stolní hry

Vánoce

Karnevalové masky

Klobouky a čelenky

Paruky

Make-up

Balónky

Párty doplňky

Rozlučka se svobodou

Pálení čarodejnic

Havajská párty

Oktoberfest

Originální dárky

Textil s potiskem

Srandičky a žertíky

Sportovní vybavení pro fanoušky

Ptákoviny

Ptákoviny jsou nejen internetovým obchodem s karnevalovým a vtipným zbožím, ale také kamennou prodejnou v centru Prahy. Nabízíme karneva lové kostýmy pro děti a dospělé, karnevalové doplňky, nejrůznější klobouky, čepice, boa, benátské a strašidelné masky, škrabošky, paruky pánské i dámské, vtipné a originální dárky nebo kanadské žerty.

Oblíbené jsou celé tematické párty sady. Pro medicínskou párty máme několik druhů kostýmů zdravotních sestřiček a doktorů, sady pro zdravotní sestřičky a doplňky jako velkou injekční stříkačku, krevní transfúzi a podobně.
Na pirátské párty se budete vyjímat v kostýmu piráta nebo sexy pirátky. Vhodným doplňkem jsou také pirátské klobouky, pirátské šátky, pásky přes oko, měšce se zlaťáky a pirátské zbraně. V naší nabídce nechybí ani nafukovací papoušek, nafukovací palmy, girlandy s pirátským motivem a jiné dekorace s kostrami a lebkami.
Na mexickou párty nabízíme velké množství  sombrér, mexické poncho a také stylové mexické knírky.
Zaujme i kovbojská western párty ve stylu divokého západu. Pro tuto párty Vám nabízíme kovbojské kostýmy dámské i pánské, kovbojské klobouky a pistole nebo kovbojský set pistolí a šerifské hvězdy, indiánské kostýmy a čelenky.
Na Hippie nebo disco párty zazáříte v hippie nebo barevné afro paruce. Disco košili a chlupatou hruď můžete doplnit brýlemi elvis, retro doplňky, hippie brýlemi nebo přívěsky či jinými stylovými brýlemi a doplňky.
Na vánoční večírky u nás můžete vybírat s několika kostýmů pro Santy a Santice, čerty a čertice, rohů a trojzubců pro čertíky a také z andělsky krásných kostýmů, křídel a svatozáří  pro andílky.
V neposlední řadě nabízíme doplňky a dekorace na oblíbené upíří, hororové a Halloweenské párty. V této nabídce naleznete upíří kostýmy, pláště, zuby, krev, falešné úrazy, kostry, krvavé ruce a nohy, halloweenské kostýmy a dekorace, strašidelné girlandy nebo umělý hřbitov.
Nezapomínáme ani čarodějnice a jejich slet. Vybrat si můžete s několika čarodějnických klobouků, kostýmů, plášťů, košťat, kotlíků, umělých zubů, umělých hadů, myší a pavouků i s pavučinou.

Zejména v letních měsících je velmi rozšířenou zábavou havajská párty. Pro tyto příležitosti u nás můžete vybírat z velkého množství havajského zboží. Nabízíme havajské věnce, sady věnců, havajské sukně, havajské košile, havajské šortky, havajské kostýmy, mušlové podprsenky, havajské klobouky, květiny do vlasů, havajská brčka a různé havajské dekorace jako tiki keramiku, nafukovací palmy, papoušky, květinové girlandy a rautové špejle.

Často pořádanou párty v barech nebo i na soukromých párty je sexy párty. U nás si můžete vybrat z velkého množství dámských i pánských sexy oblečků. Vhodným  a originálním sexy dárkem mohou být vtipné slipy, bonbonková tanga pro pány i dámy, pouta chlupatá i bonbónová, biče, borat plavky a doplňkové sexy hry, jako je Francouská hra lásky, Harašeníčko a hra Člověče napij se. 

Pro všechny příležitosti nechybí karnevalové doplňky-barvy na vlasy všech barev, karnevalová líčidla, karnevalový make- up, umělé řasy, falešné doutníky, cigarety a pro narozeninovou párty helium, balonky nejrůznějších tvarů, čepičky na silvestrovskou oslavu.