[top2] [top3] [top1]

Kontakt:
Obchod Jaromírova, Osobní odběry
tel.: +420 601 354 333

Obchod Křižovnická, Osobní odběry
tel.: +420 773 603 090

E-shop, Balíčky
tel.:+420 773 60 30 90

(remove XX) info XX @ptakoviny XX .com

Doručíme k Vám domů!

Prodejna (maloobchod):
Jaromírova 3, Praha 2
Po - Pá: 11:00 - 19:00
So: 14:00 - 18:00


Prodejna (maloobchod):
Křižovnická 8, Praha 1
Po - Pá: 10:30 - 19:30
So: 12:30 - 18:30

www.ptakoviny.com

Karnevalové kostýmy pro dospělé

Silvestr

Doplňky ke kostýmům

Karnevalové kostýmy pro děti

Halloweenské kostýmy a doplňky

Anděl, Čert a Mikuláš

Výprodej

Stolní hry

Vánoce

Karnevalové masky

Klobouky a čelenky

Paruky

Make-up

Balónky

Párty doplňky

Rozlučka se svobodou

Pálení čarodejnic

Havajská párty

Oktoberfest

Originální dárky

Textil s potiskem

Srandičky a žertíky

Sportovní vybavení pro fanoušky

Blog

ROZLUČKA SE SVOBODOU V PRAZE

Rozlučka se svobodou může mít mnoho podob, ale rozhodně by neměla být vynechána! Zdánlivě bujarý a nevázaný večírek je totiž důležitým předělem. Ohraničí konec mládeneckého života a naznačí změny a nové uzpůsobení. Pokud pa… (Celý text)

Kostýmy na poslední zvonění

Poslední zvonění není ani škrobená slavnost pro rodiče, ani povinná událost. Poslední zvonění je přesný opak všeho – jedinečná příležitost překročit zaběhnuté meze, rozvířit prach a odvázat se v bujaré z… (Celý text)

Jak oslavit narozeniny? Přeci dokonalou party!

Narozeniny jsou perfektní příležitostí sejít se s rodinou i přáteli a užít si uvolněnou atmosféru. Zapomeňte na chvíli na běžné starosti a věnujte oslavenci mimořádnou pozornost. Dokonalou party zvládnete uspořádat kdekoliv a díky něk… (Celý text)

Nejkrásnější dětské kostýmy v Ostravě

Maškarní, karneval nebo třeba i moderní Halloween jsou pro děti vždy velkou výzvou a příležitostí. Děti baví zkoušet si nové role, mají velkou fantazii a hru na někoho jiného si prostě maximálně užívají. Nechte je vklouznout do poh&… (Celý text)

Absolutně nejlepší Silvestr všech dob v Ostravě

Silvestr je den s přímou povinností slavit, radovat se a užít si každou minutu s přáteli i rodinou. Naplánujte a připravte letos oslavy nového roku v perfektních kulisách a s překvapeními, které vás definitivně usadí na trůnu … (Celý text)

Kde v Plzni sehnat kostýmy na karneval?

Čeká Vás v nejbližší době karneval a všichni Vaši známí se už vychloubají, jak budou mít nejlepší kostým a vy ještě ani nevíte za co půjdete? Tak neváhejte a navštivte naši prodejnu PartyWorld v Plzni, N&… (Celý text)

Strašidelný kostým na Halloween

Strašidelný kostým na Halloween je každoročním dilema nás, co Halloween slavíme. Vyniknout z davu všech zombie, upírů, zakrvácených sestřiček, mrtvých jeptišek a nejrůznějších krvelačných potvor ze záhrobí je op… (Celý text)

Kostým čerta

Čert - postrach všech zlobivých i hodných dětí a to zvlášť 5. prosice. Právě v tento den, tento večer obchází ulice a domy čert v doprovodu Mikuláše a anděla. Tato trojice kontroluje, jak si děti v uplynulém roce vedli a jakých hříc… (Celý text)

Nafukování balónků Příbram

Balónky nafouknuté heliem jsou pozorným gestem, kterým i z velkého chlapáka uděláte malé dítě. Ať už to jsou narozeniny, svátek, výročí a nebo jen tak, balónky dokáží za každé situace vykouzlit úsměv na tv&aacut… (Celý text)

Svatební výzdoba a dekorace v Plzni

Den D se neúprosně blíží a vy máte ve svých rukou přípravy. Zařizujete všechny nezbytnosti, ale zjistili jste, že k dokonalé výzdobě Vám ještě něco chybí? V naší plzeňské pobočce PartyWorld, Náměstí Republiky 29… (Celý text)

Latexové balónky

Velký, malý, jednobarevný, ve tvaru jednorožce a nebo třeba Avengers? U nás naleznete vše zmíněné a ještě mnohem více. Pro děti budou asi nejzajímavější balónky inspirované různými animovanými seriály a filmy ja… (Celý text)

Halloween v Plzni

Halloween je původem svátek z Irska, který se slaví převážně v anglicky mluvících zemích, nicméně jeho popularita roste i u nás a to je dobře! Především mezi dětmi je velice oblíbené chodit v kostýmech, dlabat dýně a dí… (Celý text)

Rozlučka se svobodou Plzeň

Plzeň je město piva, zábavy a také rozluček se svobodou.  Ať již se chystáte uspořádat rozlučku u sebe doma nebo v nějakém z plzeňských barů, všechny potřebné dekorace a nezbytnosti naleznete u nás. Především pak ženy si vyberou ze širok&eac… (Celý text)

Párty výzdoba Plzeň

K pořádné párty patří kromě super lidí, jídla a pití i trochu opomíjená výzdoba a dekorace. Nicméně je to právě výzdoba na party a drobné doplňky, které Vaší oslavě dají ten správný š… (Celý text)

Narozeninová oslava Plzeň

Blíží se narozeninová oslava Vás, nebo někoho z vašich známých, a přemýšlíte nad vhodnou výzdobou? Dál už nehledejte!  V našem sortimentu najdete veškeré potřeby pro tu správnou narozeninovou oslavu!  … (Celý text)

Silvestr s Party World Plzeň

Předešlé roky nám všem daly, co proto, tak moc, že snad ani nebylo co slavit. Letošní nový rok však vypadá o něco slibněji, a proto by byla škoda ho oslavit bez řádné Silvestrovské dekorace.  U nás v Party World&nbs… (Celý text)

Svatební výzdoba Plzeň

Svatební den je pro mnohé nejdůležitějším a nejšťastnějším dnem v jejich životě. Na našich stránkách najdete vše co potřebujete, okrasné kamínky, svatební ubrusy, ubrousky, stojánky na prstýnky, svatební br&aacu… (Celý text)

Halloweenské kostýmy v Plzni

V Plzni se každoročně koná několik halloweenských akcí např. Halloweenský běh v Borském parku při kterém si můžete užít běh skrze strašidelnou stezku, soutěžit o nejlepší kostým nebo si přijít namalovat nějakou strašidelnou masku na obliče… (Celý text)

Párty výzdoba Příbram

Hodili na Vás přípravu večírku a vy nevíte ani kde začít? Stačí se podívat na naše webové stránky nebo zajít do naší pobočky v Příbrami. Pod skupinou Párty výzdoba najdete nespočet balónků různých barev a… (Celý text)

Vánoční večírek ve velkém stylu

I když se velkým společenským akcím obvykle raději vyhnete, pozvánku na vánoční party odmítnout nelze. Firmy využívají adventní atmosféru k poděkování svým zaměstnancům, zhodnocení uplynulého roku a také ja… (Celý text)

Kostýmy na Mikuláše

Připravujete se s přáteli na svou životní roli v mikulášské družině? Reprezentovat zástupce nebeské i pekelné je zodpovědnost mnohem větší, než si možná nyní připouštíte. Krom mnoha fotografií se vaše vystoup… (Celý text)

Nafukovací číslice

Chystáte oslavu, nebo nějakou akci, na kterou chcete připravit dekoraci z balónkových číslic? Tak u nás budete mít velký výběr. Co se týče balónkových číslic, zařídíme je do skupiny must have, ať už pořádáte narozenin… (Celý text)

Svatba ve stylu Nature

Co se týče svateb a svatební výzdoby, tak pokud jste navštívili, nebo sledujete novinky ve světě svateb a svatebních dekorací, tak jistě víte, že se do popředí dostává a je velmi oblíbená svatební výzdoba ve stylu nature. Což… (Celý text)

Dětská tématická párty – Frozen

Ať se přihlásí ten, kdo v životě neviděl film Ledové království. Pokud tvrdíte, že jste neviděli, tak jste ale určitě slyšeli písničku Let it go, která je právě z tohoto filmu a velmi ji proslavil. Pokud patříte mezi ty, kteří propadli „le… (Celý text)

Kostým čarodějnice

Málokterý svátek budí takové veselí, jako 30. duben, svátek čarodějnic. V obcích i na soukromých zahradách se v noci rozhoří velké vatry, děti v nejrozmanitějších kostýmech se pustí do soutěží, ča… (Celý text)

Kostým vojanda

Málokterý kostým se pohybuje na tak tenké hranici. Jako vojanda budete za všech okolností působit mimořádně sexy a přitažlivě. Od velmi sexy vás bude dělit jediný rozepnutý knoflíček na blůze nebo saku uniformy. Máte v plánu využ&iacu… (Celý text)

Kostým námořnice

Hledáte kostým, ve kterém se budete cítit pohodlně, dobře a který nebude těžký dát dohromady? Co vsadit na proužky? Pruhované tričko nebo dokonce námořní uniforma lichotí každé postavě, perfektně se hodí na maškarní ples, tem… (Celý text)

Kostým princezna

Ruku na srdce, každá holka si jako malá alespoň v krátkém období hrála na princeznu. Zkoušela si máminy šaty a boty na vysokém podpatku, vyráběla korunku nebo se omotávala do závěsů a záclon, aby vytvořila efekt dlouhé v… (Celý text)

Kostým upíra

Máte rádi filmovou klasiku? Pak jistě nemá cenu připomínat oskarový film Drákula. Mimořádně povedené drama přepisuje věrně legendární román a je skvělou inspirací třeba i při vymýšlení kostýmu na večírek nebo ma… (Celý text)

Kostým policistka

V pestrém přehledu dostupných kostýmů vybírejte s ohledem na místo konání večírku, sezvanou společnost, ale také možnosti, které model nabízí. Vybočte pro jednou z fádních a věčně se opakujících čarodějn… (Celý text)

Kostým kovboje

V kostýmu kovboje se budete cítit pohodlně za všech okolností. Konec konců k základu oblečení můžete využít i oblíbené vlastní džíny. Při tanci, během stezky odvahy, plnění úkolů nebo i při klábosení s př&aacut… (Celý text)

Kostým indiána

Konečně se vám může splnit dávný sen. Pokud si připravujete kostým na maškarní ples, nebo třeba Halloween či tematický večírek, můžete dokonale splnit svá dávné dětská přání a ještě ve společnosti zazářit dokonal&yacut… (Celý text)

Kostým pirátka

Přemýšlíte o kostýmu pirátky? Děláte dobře! Jako pirátka získáte velkou výhodu, na rozdíl od princezen, víl nebo jiných kladných postav, se nebudete muset vázat společenským protokolem. Dokonce naopak, můžete si dovoli… (Celý text)

Korunka pro nevěstu

Nevěsta je sice středem veškeré pozornost, nezřídka se ale musí také vypořádat s pěknou dávkou stresu. V rámci svatebních případ musí vykličkovat mezi připomínkami nejbližších, diplomaticky rozvrhnout místo pro svat… (Celý text)

Rozlučka se svobodou placky

Plánujete rozlučku se svobodou pro svého nejlepšího kamaráda a zatím tápete, jak celý večírek správně uchopit? Co všechno je třeba naplánovat a na co rozhodně nezapomenout? Rozlučka se svobodou je důležitou součástí předsvatebn&iacu… (Celý text)

Vtipná trička na rozlučku se svobodou

Pokud patříte mezi nejlepší přátele nevěsty nebo ženicha, s oznámením svatebního dne se na vás upře pozornost a očekávání, že se chopíte úkolu a uspořádáte snoubencům řádnou rozlučku se svobodou. Nebojte se selh&a… (Celý text)

Šerpa pro nevěstu

Vaše nejlepší kamarádka se, velmi pravděpodobně, vdává jen jednou. Dopřejte jí pocit naprosté jedinečnosti a výjimečnosti a uspořádejte ji party, kterou by jí záviděla každá hollywoodská hvězda! Dejte si záležet a chopte se o… (Celý text)

Rozlučka se svobodou

Jako svědek ženicha nebo nevěsty se zřejmě zapojíte do svatebních příprav. Budete vybírat šaty, radit s volbou oddacího místa i restaurace pro návaznou oslavu. Budete uklidňovat, řešit organizační zádrhele a také bude na vašich bedrec… (Celý text)

Halloweenské masky

Halloween už je za rohem, už máš připravenou masku, škrabošku, paruku, či nějaký kostým? Halloween si předci musíš pořádně užít! Halloween je anglosaským svátkem, který se slaví 31. října.  Svátek se slaví … (Celý text)

Staňte se králem večírků

Dostala se k vám pozvánka na tematický večírek a marně si lámete hlavu, jak co nejjednodušeji splnit zadání? Asi těžko budete hledat čas na ruční výrobu kostýmu. Dát dohromady látku a další materiály, upravit oble… (Celý text)

Korunovaný král halloweenské oslavy!

Těšíte se na neopakovatelnou atmosféru, kterou kolem sebe každý rok rozdmýchá Halloween? Co na to, že tento svátek se u nás slaví až v posledních letech. Vydlabané oranžové dýně, dekorace, které připomínají pavouk… (Celý text)

Vyberte si kostým, který vás bude bavit!

Na tematickém večírku, Halloweenu nebo maškarním plese se můžete dokonale schovat za masku. Kostým, to není jen napodobení určité postavy vzhledem, půjčit si můžete i typická gesta, styl řeči a chování. Kostým vám může pomoci odváza… (Celý text)

Péřové boa jako nezbytnost

Ať už chcete doplnit vaše šaty ve stylu 20.let, nebo se chcete jen ozdobit něčím hebkým, boa je to, co hledáte. Vlastně v případě stylu kostýmů do prohibice je to nezbytnost! Nabízíme péřová boa ve dvou velikostech - 50 g nebo 80 g. Černá barva … (Celý text)

Lampionový průvod

Chystáte se na lampionový průvod? To jste na správném místě! U nás si zajisté vyberete lampion podle vašich představ. Máme jednobarevné i pestrobarevné, větší i menší, kulaté i oválné, ale třeba i duhov&e… (Celý text)

Rozlučka se svobodou

Chystáte se pověsit Váš mládenecký život na hřebík? Jestliže si plánujete užít jednu z největších nocíVašeho života ve velkém stylu a zárověň u toho dobře vypadat a pobavit se, u nás je pro Vás to správné… (Celý text)

Karnevalové masky

Máte v plánu si zajít na karneval a zažít trochu toho tajemna? Chcete, aby Vás ani Vaši nejbližšínepoznali a nechcete si kvůli tomu hned půjčovat celý kostým? V tom případě se stavte k nám. Můžete sivybrat z mnoha škrabošek, od těch… (Celý text)

Karnevalové kostýmy

Plánujete jít na karneval, toužíte se opravdu předvést a obyčejná maska na obličej Vám nestačí? U nás siurčitě vyberete z velkého množství tématických kostýmů. Pokud chcete něco strašidelnějšího, mámemnoho hallo… (Celý text)

Půjčovna kostýmů Praha

Jednoduchý postup zapůjčení karnevalového kostýmu Vám zabere jen chvíli, ale na párty se díky němu budete bavit celý večer!   V naší půjčovně kostýmů na Praze 2 Vám pomůžeme vybrat si ten správný kost&yac… (Celý text)

Půjčovna kostýmů Brno

Čeká vás vás karnevalový večírek, nebo originální oslava narozenin v převlecích? Máte dané téma? Ať už je to hippie párty, retro párty, pirátská párty, nebo prohibice a gangsteři, u nás si zaručeně vyberete. Pom… (Celý text)

Nafukování balónků héliem

Foliové balonky jsou vhodné jako výzdoba na párty a oslavy, ale také jako dárek k narozeninám či jako milé překvapení k svátku. Vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti – holčičce i kloučkovi. Nabízíme … (Celý text)

Zombie Night Run, aneb závod oživlých mrtvol

Slyšeli jste někdy o Zombie Night Run? Jde o strašidelný závod v centru Prahy, během kterého bude testována vaše (ne)bojácnost. Pořadatel doporučuje nechat děti do 10 let doma – až tak strašidelné by to mělo být! Jednak totiž poběžíte po tm… (Celý text)

Tipy na doplňky pro sportovní fanoušky

Už je to tu zase, jen co skončí hokejové šílenství, začíná další. Pro naši zemi je ve sportu na prvním místě přeci jen fotbal. A tak se stále často stává, že oblíbenou detektivku nám překazí fotbalov&yacu… (Celý text)

Společenské hry, aneb kdo si hraje nezlobí

Nevíte si rady s narozeninovou oslavou? Chystáte se na rozlučku se svobodou? O víkendu budete bez dětí, chtěli byste svého partnera nějakým způsobem překvapit, abyste mu přímo vyrazili dech, tak aniž byste ho vážně zranili? Tak právě pro vás mám několik… (Celý text)

Návod: Jak vyrobit barevné příšerky na Halloween

Pořádáte malý halloweenský večírek, nebo se jen vaše dítko zamilovalo do animovaného filmu Příšerky, s.r.o.? Udělejte si doma kreativní odpoledne a připravte se na Halloween nebo dětskou narozeninovou oslavu jednoduchým způsobem. Tenhle ná… (Celý text)